Я думаю, що наша філософія виростає з наших цінностей, а наші цінності формуються на нашому досвіді. Мені пощастило мати дуже підтримуючий досвід супервізії в часи вразливості та невизначеності. 10 років тому я переїхала до Великобританії з України, і це сильно вплинуло на моє відчуття стабільності та впевненості.

Саме тоді я звернувся до кількох супервізорів, які надали мені досталь підтримки, запевнення та настанов. Один супервізор став моїм путівником не лише в моїй практиці, а й загалом у житті тут, у Лідсі. Трохи пізніше я приєдналаля до кількох супервізійних груп, і відчуття причетності допомогло мені знайти свій дім, своє серце, свою роль і своє призначення в цій країні.

Можливо, саме тому з усіх принципів Етичного кодексу EATA два принципи особливо важливі для мене як супервізорки: розширення можливостей і відданість стосункам. Через справжній відкритий контакт і створення простору для приналежності я хочу розширити можливості своїх супервізантів. Я хочу дати їм зрозуміти: «Я зустріну вас там, де ви є, і я буду поруч». Я хочу, щоб вони знали, що жодне питання не є неважливим або неадекватним, що їхній унікальний досвід цінується і що я хочу зрозуміти їхні індивідуальні життєві обставини.

Я хочу використовувати свою роль супервізорки та свій досвід, щоб допомогти супервізантам знайти власну силу, власний стиль та контакт з цінностями. Мій спосіб це запропонувати – через зв’язок і приналежність.

Якщо вам відгукується мій стиль та мої цінності й ви хочете спробувати попрацювати разом – напишіть мені. Тоді ми зможемо разом подумати про різні можливості й варіанти співпраці.