УВАГА! UPDATE! Дуже дякую за вашу зацікавленість. За кілька годин група набралася, але у вас є можливість записатися у список очікування (якщо хтось відмовиться від свого місця або на наступні набори) або спробувати себе й записатися в аналогічну англомовну групу (українцям я все одно буду відправляти переклад статей, але презентація, спілкування та обговорення будуть англійською).

Інформація про англомовну групу на моєму сайті англійською мовою.

Однією з основних компетенцій в напрямку психотерапії довідник ЄАТА визначає застосування аспектів усіх основних підходів та знання останніх напрацювань в ТА, а також подібності та відмінності між цими підходами. На додачу, однією з 10 областей для оцінки під час усного іспиту на Сертифікованого Транзакційного Аналітика є знання теорії і для високого балу потрібне обговорення різних трендів, напрямків та сучасних розробок.

Світ не стоїть на місці, психотерапія змінюється й розвивається. Саме тому я вирішила розробити проєкт, для української професійної спільноти, в якому ми будемо читати й обговорювати останні тенденції у Транзакційному Аналізі.

Мене звати Аня Конопляник. Я – тренерка і супервізорка в ТА (PTSTA-P). Я вільно володію англійською мовою й проживаю у Великобританії вже близько 10 років. Я постійно проходжу супервізії, відвідую тренінги підвищення кваліфікації, беру участь у конференціях. Але найбільше я люблю глибоко занурюватися в теорію завдяки читанню статей та книжок.

Я розумію, що для багатьох самостійне читання й навчання не дається легко. Нам може бракувати структури, простору для обговорення чи просто поради з приводу вибору матеріалу. Саме тому я вирішила розпочати читацьку групу ТА в такому форматі.

Для цього проєкту я буду ретельно обирати матеріал для читання (статті з провідних ТА журналів за останні 5-10 років, глави нових книжок тощо), замовляти, перевіряти й редагувати професійний переклад цих матеріалів, за потреби готувати презентацію на основі головних ідей, презентувати статті та координувати подальше обговорення між членами групи.

Роль учасників полягатиме у своєчасному прочитанні матеріалу (зазвичай 1-2 статті) українською мовою (я надсилатиму переклад та оригінал заздалегідь на електронну пошту), активному обговоренні після короткої презентації на зустрічі та можливому обговоренню в груповому чаті.

Що входить в ціну:

 • Обрані й професійно перекладені українською мовою статті чи інші матеріали, що були опубліковані за останні 5-10 років
 • Онлайн зустріч у Zoom у невеликій групі з презентацією від фасилітаторки та обговоренням прочитаного
 • Презентація в електронному вигляді (за наявності) та запис групового обговорення
 • Участь у груповому чаті для додаткового обговорення та налагодження контакту між зустрічами
 • Сертифікат на 2 години навчання за кожну відвідану зустріч (навчання проводиться PTSTA і може враховуватися у професійний лог для сертифікації на СТА).

Усього планується 10 зустрічей по понеділках. Час – з 11:45 до 14:00 за часом України (9:45 до 12:00 за часом Британії). Дати зустрічей:

 • 02.09.2024
 • 30.09.2024
 • 28.10.2024
 • 25.11.2024
 • 23.12.2024
 • 20.01.2025
 • 17.02.2025
 • 17.03.2025
 • 14.04.2025
 • 12.05.2025

Теми зустрічей я оголошуватиму заздалегідь. У ці теми входитимуть нові тренди ТА (Еко ТА, Радикальний Реляційний ТА, Інтерпретаційний Динамічний ТА, Інтерсекціональний аналіз) нові розробки старших напрямків (Реляційний ТА, Співтворчий ТА) та нові погляди на класичні концепції (Теорія окейності тощо).

Вартість кожної зустрічі – £35 (Британські фунти стерлінгів – будь ласка, перевірте курс конвертації у вашу валюту).

УВАГА! Група напівзакрита. Кожен учасник зобов’язується оплачувати й брати участь у зустрічах або повідомити про вихід з групи мінімум за місяць. Пропущені зустрічі також оплачуються, але в такому випадку я все одно надішлю вам оригінал і переклад матеріалу для читання, відеозапис обговорення та презентацію. Ви також зможете поділитися своїми думками та задати запитання у груповому чаті.

Задля дотримання авторських прав я прошу усіх дійсних учасників групи бути активними членами Міжнародної Асоціації ТА (ITAA). Членство дає повний доступ до усіх видань TAJ і для студентів ТА з України коштує $22.50 на рік (повне членство для українців $46.25 на рік). Якщо вам потрібна допомога чи у вас виникли запитання щодо членства – звертайтеся до мене!

В разі, якщо вам не підходять час чи дати, або якщо група вже заповнена, ви можете залишити свої контакти для другого набору тут:

Я також планую паралельну групу англійською мовою. Більше дізнайтеся на моєму сайті англійською мовою.